top of page

MEET THE TEAM

 

Ühtus ning pikaajaline kogemus meie töös pani kokku tõelise meeskonna, sihiga välja töötada unikaalne menüü Tallinnas. Teenindav personal on professionaalselt ettevalmistatud ning omakorda andekas. Parim, mis meie jaoks olla saab - Teie täiskõhutunne kooskõlas hea tujuga!

Stefanos A.​  - PEAKOKK

 

STEFANOS A. Stefanos on kokanud maailma parimates restoranides ning kolis Eestisse, et üllatada Põhjamaa inimesi oma aastate vältel kogutud teadmiste ning oskustega.

 

Olles suur professionaal merandide ning Kreeka köögi roogade valmistamisel, jääb ta oma liistude juurde ka Noy Grill & Lounge restorani klientide üllatamisel.

 

Enamus tema roogadest on unikaalsed nii Eestis kui ka väljaspool. Olles Noy Grill & Lounge peakokk, on Stefanos valmis teid rõõmustama oma kulinaarsete teadmiste ja osava tehnikaga.

Katerina A.​ - KOKK

Katarina on Gruusia naine, kes on reisinud ümber terve maailma ning õppinud koos maailma parimate kokkadega. Meie meeskonnas on ta selleks, et tagada teie roogade hoolikas lauda toimetamine.

 

Tema eesmärk on leida iga Noy Grill & Lounge kliendiga ühine keele. Katerina armastab oma tööd ning jagab oma armastust ja positiivsust kõikidega.

Tatev T. - RESTORANI JUHT

 

"Alati kohal ja armastusega"- see on lause, mis iseloomustab Tatevit kõige paremini. Kõike tehes annab ta endast 100% ning suhtub alati ellu positiivselt. Tatev on väga hoolikas ja täpne iga kliendiga ning tekitab teie lauas rahu, hubasust ja harmooniat. Kuidas ta seda teeb, saate teada külastades NOY Grill & Lounge restorani.

Denis P.BAARI JUHT

 

Deniss on heatahtlik ning suure südamega noormees. Teeninduse valdkonnas on ta tõeline talent ning paneb naeratama iga kliendi, süstides neisse positiivsust terveks päevaks. Meie noor teenindustalent on alati nõus olema abiks, et langetada õige otsus toidu või veini tellimisel ning suudab teha iga restorani külastuse toredaks, mõnusaks ja meeldejäävaks.

bottom of page